DAGGER KATANA 9.7

katana97001

DANE TECHNICZNE

Rok produkcji:    10/2016

Długość:            292,0 cm

Szerokość:             65 cm

Waga:                   23 kg

Kokpit:                  51 cm x 90 cm

Waga użytkownika   45 kg - 95 kg

Pojemność:            299 litrów

Materiał:                polietylen

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

STATUS: DO KUPIENIA

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Wiosło: brak

Fartuch: brak

Kamizelka: brak

CENA

Cena początkowa:   3300 PLN

Cena ostateczna:    3500 PLN 3100 PLN

ZDJĘCIA

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019 

KONTAKT

preferowany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór kajaka: DUSZNIKI ZDRÓJ a potem GDAŃSK

STATUS: DO KUPIENIA

OPIS

Dzisiaj sprzedaję mój własny kajaczek: Dagger Katana 9.7.

Nie miałem lepszego sprzętu w całej mojej historii kajakowania. Niesamowity sprzęt w pełni wyposażony z kilkoma lekkimi zadrapaniami. Kajak był na wodzie 3-4 razy wiec naprawdę jest w doskonałym stanie.

Jest to kajak dla bardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód whitewater. Katana nie służy tylko na rzeki górskie ale świetnie sprawdza się na zwałkach i innych rzeczkach do III klasy trudności..

Mam 190 cm wzrostu i przy wadze 82kg to idealny sprzęt. Wciskam się w niego tak jakby pestka wchodziła do śliwki – czuję go biodrami, udami i nogami. Stanowię jedność z kajakiem więc nic dziwnego, że tak świetnie kajak radzi sobie na trudnych odcinkach.  Jest szybki, zwrotny, znakomicie wyposażony i dopasowany do mojej osoby.

A co w nim znajdziesz? Obejrzyj sobie filmiki na youtubie a zobaczysz dokładnie tzw „wypasioną wersję”. Jest więc skeg, hermetycznie zamykany luk bagażowy, podpórki biodrowe, oparcie z systemem naprężania, miękka podkładka siedzenia, którą możesz regulować góra-dół, odczepialny pojemnik na drobne przybory (np. komórka), paseczki do przytrzymywania np. bidonu z wodą. Na kokpicie masz też uchwyt, do którego możesz doczepić kamerkę. A i oczywiście jest też koreczek (z boku) do odprowadzania wody i porządne uchwyty.

Siedzenie jest regulowane – przód-tył więc dla mniejszych osób niż ja, też można dopasować. Podnóżek jest także regulowany jeśli ktoś ma krótsze nogi niż moje. Kajak kupiony w październiku 2016 ale użyłem go tylko kilka razy w 2017 więc jest super.