ESKIMO TOPODUO

topoduo3001

DANE TECHNICZNE

Rok produkcji: 2005
Długość: 370,0 cm
Szerokość: 64 cm
Waga: około 30 kg
Pojemność: 505 litrów
Kokpit: 82 cm x 47 cm
Materiał: polietylen

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

STATUS: DO KUPIENIA

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Wiosło: brak
Fartuch: brak
Kamizelka: brak

CENA

Cena początkowa:   2600 PLN
Cena ostateczna:    3000 PLN 2100 PLN

ZDJĘCIA

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

KONTAKT

preferowany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór kajaka - OSIEK k/Skórcza – woj.pomorskie (Starogard Gdański)

STATUS: DO KUPIENIA

OPIS

Eskimo Topoduo to jedyny dwuosobowy kajak firmy Eskimo przeznaczony do pływania po rzekach górskich, nizinnych, zwałkowych i wszelkich innych zbiornikach wypełnionych wodą. Nie ma i nigdy nie było drugiego takiego kajaka na świecie.

Konstrukcja kajaka pozwala na łatwe manewrowanie nim i kontrolę. Dlatego jest dobrym rozwiązaniem dla osób początkujących. Jest bardzo stabilny i praktyczny – można by powiedzieć bezwypadkowy.

Kajak sprzedaję w imieniu klubu kajakowego, który likwiduje swoją działalność. Kajak ma na swoim koncie wiele już spływów i był testowany na wielu trudnych odcinkach. Dlatego posiada wiele zarysowań, kresek i rysek oraz lekkich wgłębień (np. z tyłu). Niektóre są grubsze i bardziej głębokie a niektóre tylko drobne. Niektóre miejsca (te często ’’pojechane’’ po kamieniach) są nawet bardzo „poorane”. Z przodu na dziobie widoczne jest przebarwienie (jasny fiolet) ale żadnej dziury tam nie było. Ktoś próbował tylko zabezpieczyć większe uszkodzenie aby nie doszło do przedziurawienia. Trochę to kiepsko wyszło ale efekt spełniło. Mimo wielu lat pływania tym kajakiem, nie uniknął on uszkodzenia i naprawy. Pęknięcie nastąpiło przy śrubkach tylnego siedzenia. Ktoś z klubu naprawił to i nawet wizualnie jakoś to wygląda ale jest to naprawa. Mimo wszystko kajak jest wodoszczelny i mimo tylu lat i takiego traktowania, jest to nadal najlepszy sprzęt na świecie. Posłuży jeszcze przez wiele sezonów.

Wyposażony w podnóżki górskie, „miękkie" siedzenia wraz z oryginalnymi oparciami, uchwytami. Skrzydełka wbudowane są w kokpit.

Polecam