LIQUIDLOGIC REMIX XP9

001-xp9

DANE TECHNICZNE

Rok produkcji:    2012

Długość:            282,0 cm

Szerokość:             66 cm

Waga:                   21 kg

Kokpit:                  55 cm x 91 cm

Waga użytkownika   45 kg - 100 kg

Materiał:                polietylen

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

STATUS: DO KUPIENIA

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Wiosło: brak

Fartuch: brak

Kamizelka: brak

CENA

Cena początkowa:   3200 PLN

Cena ostateczna:    3400 PLN

ZDJĘCIA

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019 

KONTAKT

preferowany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór kajaka: GDAŃSK

STATUS: DO KUPIENIA

OPIS

LIQUIDLOGIC REMIX XP9 to połączenie kajaka górskiego i turystycznego. Łatwy w prowadzeniu a przy tym bardzo zwrotny – wybaczy błędy mniej wprawionym kajakarzom (zwłaszcza na rzece z bardziej szybkim nurtem). Komfortowo wykończony outfit to już renoma dla tej firmy wiec na pewno poczujesz się jak w wygodnym fotelu w tym kajaczku. Szczelny i pojemny luk bagażowy oraz chowany skeg, przypadną do gustu tym, którzy lubią dłuższe wyprawy.

Kajak kupiony w 2012 roku i przez kilka sezonów używany na różnych rzekach. Dlatego też występują zarysowania, zwłaszcza trochę dłuższe i głębsze na spodzie. Żadna rysa nie zmniejsza jednak, moim zdaniem, wartości tego kajaka. Stan oceniam na dobry z plusem. 

Wyposażenie: bardzo wygodne siedzenie z regulowanym oparciem (system naciągu), skeg, koreczek, bagażnik z tyłu podnóżek dla każdej nogi regulowany, gumki na pokładzie – przod i tył, słupek wypornościowy przód, uchwyty przód, tył i na pokładzie oraz uchwyt na wiosło.