PRIJON CRUISER 320

Cruiser3202001

DANE TECHNICZNE

Rok produkcji:    2012

Długość:            320,0 cm

Szerokość:             67 cm

Waga:           około 22 kg

Wyporność           370 litrów

Kokpit:                107 cm x 49 cm

Waga użytkownika   55 kg - 135 kg

Materiał:                polietylen

OFERTA WAŻNA DO: 30 września 2019

STATUS: DO KUPIENIA

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Wiosło: brak

Fartuch: brak

Kamizelka: brak

CENA

Cena początkowa:   2250 PLN

Cena ostateczna:    2400 PLN 2100 PLN

ZDJĘCIA

OFERTA WAŻNA DO: 30 września 2019

KONTAKT

preferowany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór kajaka: GDAŃSK

STATUS: DO KUPIENIA

OPIS

Prijon Cruiser 320 to jednoosobowy kajak turystyczny niemieckiej marki. Bardzo stabilny i łatwy w manewrowaniu. Doskonały na jeziorka i wolne rzeczki, do spokojnego, relaksacyjnego odpoczynku na wodzie. I choć niektórzy narzekają, że jest trochę wolny, to wg mnie nie ma lepszego dla leniwego spływania w dół rzeki. W końcu po co się spieszyć?

Jest to najmniejszy kajak w serii Cruiser, więc nie powinno być problemu z jego transportem na bagażniku dachowym każdego auta.

Kajak wyposażony w oryginalne siedzenie, regulowane oparcie z naciągiem przy siedzeniu, podnóżek zęby piły dla każdej nogi oddzielny, przestronną komorę bagażową w rufie, dziobową siatkę pokładową i oczywiście porządne uchwyty.

Kajak w bardzo dobrym stanie. Używany przez 4 sezony ale tylko po kanałach i jeziorkach. Wygląda naprawdę znakomicie i nie przeszkadzają mu drobne i płytkie zarysowania. POLECAM.