PYRANHA M3 243

ms-3001

DANE TECHNICZNE

Rok produkcji:       2006
Długość:                246 cm
Szerokość:              66 cm
Waga:            około 20 kg
Pojemność:            258 litrów
Kokpit:                   93 cm x 48,5 cm
Waga użytkownika:  63 kg - 95 kg
Materiał:                 polietylen

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

STATUS: DO KUPIENIA

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Wiosło: brak
Fartuch: brak
Kamizelka: brak

CENA

Cena początkowa:   2100 PLN
Cena ostateczna:    2200 PLN 1950 PLN

ZDJĘCIA

OFERTA WAŻNA DO: 31 sierpnia 2019

KONTAKT

preferowany: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór kajaka - TCZEW

STATUS: DO KUPIENIA

OPIS

PYRANHA M3 243 okrzyknięta została przez wiele magazynów o kajakarstwie jako najlepszy creeker na świecie.

M3, zgodnie z oczekiwaniami znakomicie trzyma linię i płynie się jakby to odbywało się na szynach. Odznacza się bardzo dobrym przyspieszeniem i doskonałą prędkością, co wywołuje tylko uśmiech na twarzach mijanych kajakarzy innych jedynek.

Nawet spontaniczna korekta kursu jest łatwa, gdyż zwrotność tego creekera w stosunku do innych kajaków jest naprawdę o wiele lepsza..
Dzięki stosunkowo wysokiej pozycji siedzenia dla tego typu kajaków, korzystanie z bioder przy zmianie krawędzi jest tu jak bułka z masłem.

W M3 siedzi się pewnie i wygodnie – kajak bardzo stabilny w wodzie, ale i bardzo agresywny dzięki jego krawędziom. Dzięki zaś szerszemu i płaskiemu dnu, kajak doskonale ląduje z dużych wysokości (np. z wodospadów).

Przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i doświadczonych. Znakomity na rzeki górskie i zwałkowe.

Kajak jeszcze w dobrym stanie – choć ma bardzo dużo zarysowań zwłaszcza na spodzie. Używany prze kilka sezonu systematycznie w okresie wiosenno-letnim. Nigdy nie był uszkodzony czy też naprawiany i posłuży jeszcze przez wiele lat. Wyposażenie nadal funkcjonuje prawidłowo, choć nakładka na siedzenie ma dwie łaty (jakaś mysz mi się dorwała).

Kajak zawiera: oryginalne siedzenie wraz nakładką oraz podpórkami biodrowymi, regulowane oparcie z systemem naciągu, bardzo duże skrzydełka, regulowany pełny „górski” podnóżek, słupki piankowe- wypornościowe z przodu i z tyłu, korek do odprowadzania wody i porządne uchwyty.

Więcej na http://www.kayakshack.com/pyranha_m3.cfm\